<< Novembris 2022 >>
Prm Otr Tre Cet Pie Ses Svē
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  
Aktualitātes > Mediatoru saraksti

Mediatoru saraksti

Ja esat izvēlējušies atrisināt vai vismaz mēģināt risināt savu strīdu ārpus tiesas - mierīgā sarunu ceļā, bet pašiem līdz šim tas nav izdevies, jums varētu būt noderīga neitrāla un sadarbību veicinoša mediatora pieaicināšana.

Kā atrast labu mediatoru? Kurš mediators būs piemērots tieši mūsu gadījumam? Zemāk atradīsiet vairāku organizāciju mediatoru sarakstus, kuros iekļautie mediatori ir apņēmušies savā darbā ievērot noteiktus labās prakses principus un kvalitātes standartus.

Sertificētu mediatoru saraksts ir veidots saskaņā ar Mediācijas likumu
Sertificēts mediators ir mediators, kurš normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā ir pierādījis savas zināšanas un prasmes mediācijā un saņēmis sertifikātu, kas dod tiesības tikt iekļautam sertificētu mediatoru sarakstā. Sertificēti mediatori savā darbā ir apņēmušies ievērot Sertificētu mediatoru ētikas kodeksu.

Sertificētu mediatoru ģimenes mediācijas projekta sarakstā ir mediatori, kuri saskaņā ar Tieslietu ministrijas un Sertificētu mediatoru padomes noslēgto līgumu ir apņēmušies nodrošināt 2020.gada valsts finansētā ģimenes mediācijas pakalpojuma sniegšanu. Vairāk informācijas par projektu.  

Biedrības "Mediācija un ADR" mediatoru saraksts  Mediatori ir apņēmušies vadīt mediācijas atbilstoši Eiropas mediatoru rīcības kodeksam.

Biedrības "Integrētā mediācija Latvijā" mediatoru sarakstā mediatori tiek iekļauti saskaņā ar biedrības valdes lēmumu. Mediatori ir biedrības "Integrētā mediācija Latvijā" biedri, kuri darbojas saskaņā ar integrētās mediācijas (IM) standartiem, ir apguvuši mediācijas izglītību, ieguvuši atbilstošu profesionālās darbības kvalifikācijas pakāpi un sertificēti saskaņā ar IM standartiem.


 

Mediācija LV
Home