<< Augusts 2018 >>
Prm Otr Tre Cet Pie Ses Svē
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  
Aktualitātes > Mācības, kursi

Mācības, kursi

Mediācijas padome 2013.gadā ir izstrādājusi mediatoru mācību programmu vadlīnijas. Saskaņā ar tām tiek piedāvātas biedrību izstrādātās mācību programmas.

Biedrība "Mediācija un ADR"

Biedrība "Mediācija un ADR" piedāvā trīs moduļu mediatoru apmācības programmu 100 stundu apjomā:

I Modulis - Mediācijas pamatkurss (40 h)

II Modulis - Padziļināta mediācijas zināšanu apguve un mediatora prasmju treniņš (30h)

III Modulis - Padziļināta mediācijas zināšanu apguve un mediatora prasmju treniņš (30h)

Vairāk informācijas un pieteikšanās, rakstot Ullai Zumentei-Steele (ullazumente@gmail.com)

Mediācijas tālākizglītībai tiek piedāvātas mediatora prasmju treniņa nodarbības. (15 h)

 

Biedrība "Integrētā mediācija Latvijā"

 

Biedrība "Integrētā mediācija Latvijā"' organizē seminārus mediācijas zināšanu un iemaņu apgūšanai un piedāvā 3 līmeņu jeb trīs zvaigžņu apmācības ciklus.

Pieteikšanās:

Lūdzu pieteikt savu dalību semināros, rakstot biedrības semināru koordinatorei Velgai Damulevičai uz e-pastu velvelga@inbox.lv .

Mūsu biedrība ir starptautiskas integrētās mediācijas kustības dalībniece. Tādēļ mums ir iespēja piedāvāt piedalīties ar mediāciju saistītos pasākumos ārvalstīs. Tāpat mēs organizējam lomu spēles un supervīzijas, kur kolēģu vai pieredzējuša mediatora klātbūtnē dalībnieki izspēlē lomu spēles, kopīgi analizē lomu spēles gaitu, mediatora paveikto un supervīziju vadošais pieredzējušais mediators sniedz personīgu, strukturētu, metodiski un teorētiski pamatotu atgriezenisko saiti katram mediatoram, tajā skaitā praktiskus ieteikumus mediatora prasmju pilnveidošanai un personības attīstībai. Parasti supervīzijas notiek latviešu valodā. Ņemot vērā biedrības starptautisko raksturu, piedāvājam iespēju piedalīties supervīzijās angļu valodā, kuras vada ārvalstu mediatori ar milzīgu pieredzi, kā arī integrētās mediācijas idejas aizsācēji Eiropā.

 

Mediācija LV
Home